گرمایش آلاچیق

چگونه گرمایش آلاچیق ویلا و رستوران خود را فراهم کنیم؟

بخاری تابشی در فضای باز

بخاری تابشی در آلاچیق ویلا و رستوران

فضای باز در فصل سرد سال کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موجب عدم استقبال افراد از آلاچیق‌های رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و ویلاها در زمستان می‌شود. ولی می‌توان با انتخاب سیستم‌های گرمایش تابشی از جمله بخاری تابشی لوله ای و بخاری تابشی سرامیکی مناسب دمای آسایش افراد را تامین کرد.

با ما همراه باشید تا درباره با سیستم های مناسب برای گرمایش آلاچیق و رستوران آشنا شوید.

هیتر آلاچیق گرمای یکنواخت را فراهم می‌کند. و به شما این امکان را می‌دهد در پاییز و زمستان زمان بیشتری را در آلاچیق، تراس و فضای باز سپری کنید و همچنین از عصرهای سرد لذت ببرید. هیتر آلاچیق سیستم گرمایش فوق مدرن و ایمن قابل اعتماد است. تنها یک یا دو دقیقه پس از روشن شدن، به راندمان می رسد و قدرت گرمایش کامل محیط را فراهم می‌کند.

چگونگی گرمایش فضای باز را تامین کنیم؟

گرمایش فضای باز مانند هیتر آلاچیق امروزه خیلی مورد توجه قرار گرفته است. گرمایش آلاچیق و هیتر مناسب برای این فضا به علت عدم وجود سقف و دیوار با هیتر هوای گرم و بخاری‌های قدیمی میسر نیست. زیرا هوای گرم شده توسط بخاری، با هوای سرد جابه‌جا شده سبب اتلاف گرما تولید شده می‌شود. برای گرمایش به صرفه در آلاچیق و هرگونه فضای باز و بزرگ بایستی از سیستم‌های گرمایش تابشی استفاده کرد.

سیستم بخاری تابشی به جای گرم کردن هوا، اجسام یا افراد را گرم می‌کند. همچنین نکته قابل توجه دیگری که در مورد هیتر آلاچیق وجود دارد. با توجه به چیدمان میز و صندلی‌های آلاچیق امروزی و استفاده بهینه از فضاهای باز و استفاده کافی و مفید از فضا با حفظ زیبایی محیط، انتخاب نوع سیستم گرمایشی بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد.

 

هیترهای مناسب آلاچیق

1-هیتر تابشی لوله‌ای

بخاری تابشی فاران تابش

هیتر آلاچیق تابشی لوله‌ای را می‌توان با سیستم‌های کنترل پیشرفته یکپارچه کرد. این هیتر آلاچیق در اندازه‌های مختلف و متغیر، دمای یکنواخت و اشغال فضای مفید و دیگر ویژگی‌ها هیتر آلاچیق تابشی لوله‌ای یک سیستم گرمایشی را می‌تواند متناسب با نیازهای خاص شما طراحی شود.

هیتر تابشی لوله‌ای گرمایش بصورت تابشی و کاملا بی‌صدا راهی مناسبی برای ایجاد فضای گرم و آرام حتی قابل استفاده برای داخل منزل و لذت از محوطه بیرونی حیاط است. به هر حال، هیتر آلاچیق به شما امکان می‌دهد از صبح زود تا عصر از موسیقی مورد علاقه خود با هیتر کاربردی زیر آلاچیق خود لذت ببرید.

هیتر تابشی لوله‌ای موجود در آلاچیق شما با تابش مادون قرمز موج کوتاهی را ساطع می‌کند. که بلافاصله سرما را از بین می‌برد و احساس خوشایندی ایجاد می‌کند و فضای دلپذیری را در زیر آلاچیق شما ایجاد می‌کند.

شما می‌توانید در رستوران‌ها یا کافی‌شاپ‌هایی که در فضای باز خود چندین آلاچیق دارند. بدلیل مقرون به‌صرفه بودن، هم از نظر هزینه و مصرف انرژی می‌توانید چندین هیتر با توجه به متراژ فضا و ارتفاع آلاچیق استفاده کنید.

پیشنهاد می شود مقاله بخاری تابشی رستوران را از دست ندهید

2-بخاری تابشی سرامیکی

                                 

برای مناطق باز یا نیمه باز، هیتر تابشی سرامیکی آلاچیق راه‌حلی ایده‌آل برای مصرف کنندگانی است. که به دنبال راحتی گرمایش مطلوب و سریع هیترهای هیتر تابشی سرامیکی آلاچیق می‌باشد. هیترهای تابشی سرامیکی در دو مدل دیواری و پایه دار توسط شرکت فاران تابش تولید می شود.

همچنین این هیترها قابل استفاده با هر دو گاز شهری و کپسولی هستند.

تابش موج کوتاه امواج الکترومغناطیسی هیتر آلاچیق‌های تابشی سرامیکی راحتی و آسایش گرمایی و یکنواخت که موجب عدم گرمای شدید و آزاردهنده به افرادی که کاملا مستقیم در کنار یا زیر هیتر آلاچیق قرار دارند می‌شود.

هیتر تابشی سرامیکی با توجه به مزایا و ویژگی‌های قابل توجهی که دارد. از جمله کاهش ۹۰ درصدی مصرف برق، کاهش ۶۰ درصدی مصرف گاز، کاهش هزینه اولیه راه اندازی، عدم اشغال فضای کاری، گرمایش یکنواخت و سریع و راندمان و ایمنی بالای دستگاه، جز هیترهای آلاچیق محبوب قرار گرفته است.

برای اطلاع بیشتر از این سیستم مقاله تخصصی بخاری سرامیکی را مطالعه کنید.

شرکت رهروصنعت نمایندگی فاران تابش در استان مازندران بیش از 10 سال سابقه موفق در اجرای سیستم های گرمایش در سطح استان با ارائه بهترین کیفیت و خدمات موجود در این زمینه در حال فعالیت است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *